Katalog produktů

Doporučujeme k testu objednat zdarma i odběrovou soupravu. Nemůžete-li si nechat soupravu zaslat, k odběru vzorků DNA postačí věci dostupné v domácnosti, jak je popsáno v našem návodu. Pokud si nejste jisti, který test objednat nebo máte zájem test příbuzenství volejte na telefon 607 670 011 nebo 222 365 730. Objednávku můžete poslat i e-mailem na adresu genart@email.cz

Test otcovství

Domnělý otec a dítě
Test otcovství ze vzorků DNA domnělého otce a dítěte. Vzorky odeberete sami podle návodu a zašlete poštou. Provedení testu trvá 4 kalendářní dny, za expresní příplatek 24 hodin. Přesnost běžného testu je u potvrzení otcovství 99,99% nebo až 1000x lepší u vysoce přesné varianty testu. Spolehlivost vyloučení otcovství je vždy 100%. Výsledky testu si můžete vyzvednout na těchto webových stránkách po zadání Vašeho uživatelského jména a hesla. Pokud uvedete svůj e-mail, zašleme Vám na výsledky jako přiložený soubor. Zprávu lze doručit rovněž běžnou poštou.
Cena3 750 Kč
Kód: IDX01PAT

Zlevněný test otcovství

Domnělý otec a dítě
Zlevněný test otcovství je stejně přesný jako standardní test otcovství. Přesnost potvrzení otcovství může být až 99,99999% u vysoce přesné varianty testu. Tento test se liší od nezlevněného testu otcovství delší dobou zpracování (6 pracovních dnů), výsledek testu neobsahuje detailní laboratorní zprávu a nelze ho zaslat na dobírku (výsledky posíláme e-mailem). Vzorky DNA otce a dítěte odeberete sami podle návodu. Odběrovou soupravu vám zašleme zdarma.
Cena3 200 Kč
Kód: IDX03PAT

Odběrová souprava

Kit
Zašleme vám soupravu pro odběr vzorků DNA až pro 5 osob. Souprava obsahuje stěrky pro odběr buněk ze sliznice z vnitřní strany tváří, označené obálky pro vzorky, podrobný návod jak provést odběr, formulář pro vyplnění doplňujících údajů a obálku pro odeslání. Odběrovou soupravu lze objednat i samostatně a její zaslání je zdarma. Soupravu můžeme zaslat i poste restante, k uložení na poště, kde si ji vyzvednete. Stačí místo doručovací adresy zadat Vaše jméno a PSČ pošty (popřípadě i její číslo).  
Cena0 Kč
Kód: IDX06KIT

Test rodičovství

Domnělý otec, matka a dítě
Test rodičovství je obdobou testu otcovství. Kromě vzorku DNA a dítěte se zpracovává i vzorek matky. Tím je dosaženo vyšší přesnosti testu otcovství, proto pokud je to možné, doporučujeme zvolit tuto variantu testu. Vzorky odeberete sami podle návodu a zašlete poštou. Provedení testu trvá 4 kalendářní dny, za expresní příplatek 24 hodin. Závěrem testu je buď potvrzení otcovství nebo vyloučení biologického otcovství. Výsledky testu si můžete vyzvednout na těchto webových stránkách po zadání vašeho uživatelského jména a hesla. Pokud uvedete svůj e-mail, zašleme Vám na výsledky jako přiložený soubor. Zprávu lze doručit rovněž běžnou poštou.
Cena4 950 Kč
Kód: IDX02PAT

Další dítě

Děti
Přidání dalšího dítěte k objednanému testu otcovství, rodičovství nebo sourozenectví. Tento produkt můžete vybrat i samostatně, pokud jste si již dříve u nás nechali provést některý z jmenovaných testů a nepožádali jste o smazání výsledků z databáze.
Cena1 600 Kč
Kód: IDX04ADC

Další domnělý otec

Alternativní otec
Připojení dalšího domnělého otce k objednanému testu otcovství nebo rodičovství. Tento produkt můžete vybrat i samostatně, pokud jste si již dříve u nás nechali provést test otcovství nebo rodičovství a nepožádli jste o smazání výsledků z databáze.
Cena1 600 Kč
Kód: IDX05ADF

Expresní zpracování

Stopky
Příplatek za expresní zpracování testu otcovství nebo testu rodičovství. Výsledek je známý za 24 hodin od doručení vzorků DNA. Standardní test trvá 4 dny.
Cena2 000 Kč
Kód: IDX07EXP

Nestandardní vzorek

Domnělý otec a dítě
Příplatek za zpracování jiných vzorků než stěru z úst. Cena je za jednu osobu. K testu DNA lze použít žvýkačky (2 kusy), cigaretové nedopalky (5 kusů), vytržené vlasy i s kořínky (10 kusů, ustřižené vlasy nelze použít), krev, sperma, ušní maz, zubní nit, kartáček, holítko, šupinky kůže (např. v odličovacím tampónu, z elektrického holicího strojku), nehty nebo i posmrkaný kapesník. Úspěšnost izolace DNA z nestandardních vzorků není stoprocentní, záleží na druhu vzorku, jeho stáří a prostředí ve kterém byl skladován.
Cena2 000 Kč
Kód: IDX08NON

Test sourozenectví

Domnělý otec a dítě
Test sourozenectví ze vzorků DNA dvou dětí a jejich matky. Vzorky odeberete sami podle návodu a zašlete poštou. Provedení testu trvá 6 pracovních dnů. Závěrem testu je zjištění zda děti mají společného otce. Pro zvýšení přesnosti testujeme dvojnásobný počet genetických znaků než je běžné. Výsledky testu si můžete vyzvednout na těchto webových stránkách po zadání Vašeho uživatelského jména a hesla. Pokud uvedete svůj e-mail, zašleme Vám výsledky jako přiložený soubor. Zprávu lze doručit rovněž běžnou poštou.
Cena5 350 Kč
Kód: IDX09SIB

Test mateřství

Matka a dítě
Test mateřství ze vzorků DNA matky a dítěte. Provádí se obdobně jako test otcovství. Trvání testu je 4 kalendářní dny. Závěrem testu je buď potvrzení nebo vyloučení biologického mateřství. Výsledky testu si můžete vyzvednout na těchto webových stránkách po zadání vašeho uživatelského jména a hesla. Pokud uvedete svůj e-mail, zašleme Vám na výsledky jako přiložený soubor. Zprávu lze doručit rovněž běžnou poštou.
Cena2 900 Kč
Kód: IDX03MAT